Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Chyba při načítání. Možná kvůli špatně nastaveným právům?
skas

SKAS - Studentská komora akademického senátu

Studentska komora AS MFF UK je skupina 9 volenych lidi z rad studentu Matematicko-Fyzikalni Fakulty Univerzity Karlovy. Vždy jsou v ní v minimálním počtu jednoho senátora zasoupeny všechny tři sekce, a to sekce Fyziky, Matematiky a Informatiky.

Jejich ulohou je zastupovat studenty MFF UK na zasedanich senatu, studenti se na ne mohou obracet se svymi zadostmi o pomoc ve vsech ruznych oblastech. Úkolem SKASu je taky kontrolovat chod fakulty (má více než třetinové zastoupení v akademickém senátu fakulty - viz Organizace) a prezentovat senátu a děkanovi pohledy studentů. Proto volby do SKASu nepodceňujte a choďte volit.

Dále se snaží spravovat stránku FAQ, kde jsou nejčastěji kladené studentské dotazy a připomínky.

Současní zástupci za jednotlivé sekce lze najít přímo na stránkách stránky SKASu.

Na SKAS se můžete kdykoli obrátit, zejména pokud máte nějaký studijní problém, který se vám nedaří vyřešit (např. učitel nevypisuje dostatek termínů, pomalu opravuje písemky atp.), nebo se chcete dozvědět nějaké informace o studiu a nevíte, na koho se obrátit. Pamatujte si, že většina problémů jde vyřešit, ale musí se o nich včas vědět. Stejně tak se můžete na SKAS obrátit s nějakým nápadem nebo podnětem, vaše připomínky si rádi přečtou.

Jednání SKASu jsou veřejná, můžete se na ně kdykoli přijít podívat. Na webové stránce lze také najít zápisy ze zasedání.

skas.txt · Poslední úprava: 2023/05/05 16:39 (upraveno mimo DokuWiki)