Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Chyba při načítání. Možná kvůli špatně nastaveným právům?
fyzika:sfg

Studentské fakultní granty

Systém Studentských fakultních grantů (SFG) umožňuje studentům po domluvě s vedoucím pracovat na některém z vypsaných temat v laboratořích na jednotlivých pracovištích. Většinou se práce vypisují na jeden semestr, nebo přes letní prázdniny. Obvykle se nejvíce grantů realizuje na fyzice, matematika a informatika je v tomto trochu pozadu, ale není žádný problém, pokud by chtěl student např. z informatiky pracovat na SFG na fyzice, například na zpracování dat, atd. Když si nejste jistí, ptejte se!

Pro bližší informace o SFG se lze podívat do stipnedijního řádu MFF (odkaz). Podrobnější info si můžete stáhnout tady. Stručný výtah najdete níže, ale vždy je dobré najít si aktuální informace.

Požadavky

Být studentem (Bc., Mgr. obor), zapsat se na některé z vypsaných témat, domluvit se s vlastním vedoucím na vypsání nějakého tématu.

Na konci práce odevzdat vypracovanou zprávu z projektu. Jedná se o shrnutí výchozích informací, stručnou rešerši k tematu, návrh/realizaci/diskusi výsledků.

Benefity

Práce v laboratoři na zajímavém tématu a přidělení stipendia (obvykle bývá 8 000 Kč). Polovinu částky student dostane na začátku a druhou polovinu po odevzdání zprávy z projektu. Pokud však projekt nedokončí, můsí první půlku stipendia vrátit.

Nabídka SFG pro rok 2018/2019

  • j
fyzika/sfg.txt · Poslední úprava: 2023/05/05 16:40 (upraveno mimo DokuWiki)

Nástroje pro stránku